LSID Web Resolver
left bar top

urn:lsid:algaebase.org:taxname:100251

Data

Metadata

ScientificName

Arrow

Ulva delicatula Gunnerus

bibliographicCitation

Arrow

Gunnerus, J.E. (1772). Flora norvegica, observationibus praesertim oeconomicis panosque norvegici locupletata. Pars posterior, cum iconibus. pp. [i]- viii, [1]-148, indices, pls I-IX. Nidrosia [Trondheim]; Hafnia [Copenhagen]: Vinding; F.C. Pelt.

class

Arrow

Ulvophyceae

created

Arrow

2000-05-20

creator

Arrow

Fabio Rindi

date

Arrow

2014-12-22

empire

Arrow

Eukaryota

family

Arrow

Ulvaceae

genus

Arrow

Ulva

identifier

Arrow

urn:lsid:algaebase.org:taxname:100251

kingdom

Arrow

Plantae

language

Arrow

Latin

license

Arrow

http://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/3.0

modified

Arrow

2011-07-24

order

Arrow

Ulvales

phylum

Arrow

Chlorophyta

publisher

Arrow

AlgaeBase

relation

Arrow

http://www.algaebase.org/search/species/detail/?species_id=22301

rightsHolder

Arrow

AlgaeBase

scientificNameAuthorship

Arrow

Gunnerus

scientificNameID

Arrow

urn:lsid:algaebase.org:taxname:100251

subclass

Arrow


subgenus

Arrow


subject

Arrow

Ulva delicatula Gunnerus

subphylum

Arrow


taxonRank

Arrow

Species

taxonomicStatus

Arrow

Synonym

title

Arrow

Ulva delicatula

type

Arrow

ScientificName